Rýchle menu
E-con

Ponuka

E-con

riadiaci systém je čisto Slovenským produktom vyrábaný firmou Eltech Control s.r.o. Hlavnou ambíciou je ponúknuť atraktívne riešenie za bezkonkurenčnú cenu, ktoré uspokojí základné nároky zákazníka na riadiaci systém. Od začiatku návrhu systému E-con bola priorita umožniť bezproblémovú spoluprácu s nadriadeným riadiacim systémom pomocou otvoreného komunikačného rozhrania. Viac o systéme,
otvor obrazok v novom okne
CRESTRON je už cez 30 rokov svetovou špičkou v oblasti riadiacich systémov pre audiovizuálnu techniku, osvetlenie, kúrenie, rolety a žalúzie a pod. Ponúka bezkonkurenčne veľký sortiment komponentov, neustále rozširovaný podľa požiadaviek nových technológií, čo umožňuje vysporiadať sa s akýmikoľvek požiadavkami zákazníka.
otvor obrazok v novom okne

Bticino

Riadiaci systém pre osvetlenie, žalúzie, kúrenie,chladenie, audio, video vrátnik všetko v ROVNAKOM DESIGNE a dostupnej cene Viac informácii o systéme Bticino nájdete tu

GIRA, ABB

GIRA alebo ABB i-bus® EIB/KNX je založený na osvedčenej technológii EIB/KNX. So systémom EIB/KNX je budovy oveľa ľahšie riadiť a kontrolovať. Systémy založené na zbernici EIB/KNX umožňujú vytvorenie širokého spektra riešení pre aplikácie s ktorými sa stretávame v súčasnom stavebníctve, počínajúc riadením osvetlenia a ovládania roliet či žalúzií až po vykurovanie, vetranie, bezpečnostné systémy.

Kaleidescape

Audio/Video megaarchív, takto by sa dal skrátene nazvať produkt f.Kaleidescape ktorý Vás navždy zbaví problémov s odkladaním DVD a CD obalov a ich udržiavaním v stave poriadku, teda v stave kde sa disk nachádza v správnom obale a obal na mieste pre neho určenom. V miestnosti je len klient pripojený k vášmu AV systému a všetky disky sú odložené. Ďalšou výhodou je zdieľanie toho istého titulu v niekoľkých miestnostiach súčasne, čo je samozrejme ošetrené zakúpením si autorských práv spolu so systémom.

PARADOX

Zabezpečovací systém vytvorený pomocou ústredne DIGIPLEX EVO poskytuje vysoký stupeň ochrany objektu. Dá sa dokonale prispôsobiť režimu v chránenom objekte, aby v miere čo najmenšej zasahoval do života ľudí, ktorých má chrániť. Zbernicová štruktúra a možnosť rádiovej komunikácie minimalizujú potrebu hrubých montážnych prác.